
Блок живлення до ноутбука Asus 19v 2.37a 45w 3.0x1.35mm (Оригінал) 1 день гар.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ОО-10-459
650,90 ₴
+380 (93) 244-57-87
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дані аукціонні блоки живлення розпродаються без отримання прибутку (за собівартістю), тому, вони продаються без гарантії. Всі блоки живлення перед відправкою перевіряються на стенді під навантаженням. У Вас так само при отриманні замовлення буде можливість перевірити блок живлення на працездатність.
Даний блок живлення розрахований на максимальну потужність 45w (Ват), при напрузі 19v (Вольт) і силі струму максимум до 2.37a (Ампер).
Він підходить так само і для менш потужного устаткування, більш детально читайте в прикріпленою статті - "А чи не згорить у мене...?"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ампераж | 2.37a |
| Ватів | 45w |
| Вихідний роз'єм | 3.0x1.35mm |
| Вольтаж | 19v |
| Вхідна напруга | 100-240v |
| Вхідний роз'єм | EU-Plyg |
| Гарантія | 1 день гар. |
| Розміри | 60x60x28mm |
| Умови експлуатації | від 0°C до +30°C |
| Умови зберігання | від -20°C до +70°C |
- Ціна: 650,90 ₴