
Блок живлення до ноутбука Sony 16v 4a 64w 6.0x4.4 or 6.5x4.0mm (+pin) (A class (Авто)) 1 день гар.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ОО-10-208
396,90 ₴
+380 (93) 244-57-87
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дані аукціонні блоки живлення розпродаються без отримання прибутку (за собівартістю), тому, вони продаються без гарантії. Всі блоки живлення перед відправкою перевіряються на стенді під навантаженням. У Вас так само при отриманні замовлення буде можливість перевірити блок живлення на працездатність.
Даний блок живлення розрахований на максимальну потужність 64w (Ват), при напрузі 16v (Вольт) і силі струму максимум до 4a (Ампер).
Він підходить так само і для менш потужного устаткування, більш детально читайте в прикріпленою статті - "А чи не згорить у мене...?"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ампераж | 4a |
| Ватів | 64w |
| Вихідний роз'єм | 6.0x4.4 or 6.5x4.0mm (+pin) |
| Вольтаж | 16v |
| Вхідна напруга | 11-14v |
| Вхідний роз'єм | Car-Plug |
| Гарантія | 1 день гар. |
| Розміри | 155x52x20mm |
| Умови експлуатації | від 0°C до +30°C |
| Умови зберігання | від -20°C до +70°C |
- Ціна: 396,90 ₴