
Перехідник для блока живлення Square tip 11.0x4.5 mm (+pin) з 5.5x2.1(2.5) mm (Female) 90 W (A class) 1 день гар.
- Немає в наявності
- Код: AD-5521-SQp
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (93) 244-57-87
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей перехідник призначений для Блоку Живлення з вихідним роз'ємом 5.5х2.1/5.5х2.5mm. Він дасть Вам змогу подати живлення для обладнання з роз'ємом Square tip 11.0x4.5 mm (+pin). 0.55kOm 90w
Використовується тільки для ноутбуків Lenovo.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolega-Power |
| Стан | Новий |
| Тип | Перехідник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний роз'єм | Square tip 11.0x4.5mm (+pin) |
| Вхідний роз'єм | 5.5x2.1(2.5)mm |
| Гарантія | 1 день гар. |
| Пропускна здатність (ампер) | 5a |
| Тип вихідного роз'єму | T-type |
| Умови експлуатації | від 0°C до +30°C |
| Умови зберігання | від -20°C до +70°C |
- Ціна: 2 ₴


