
Комутаційний бокс DH-PFA136
- Нет в наличии
- Код: 17102
507 ₴
+380 (93) 244-57-87
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Герметичний комутаційний бокс для купольних камер. Застосування до камер дивіться у файлі "сумісність".
особливості:
- Матеріал: алюміній
- Ступінь захисту: всепогодний
сумісний із серіями камер HDBW1000/1200E(-W), HDBW1120/1220/1320E HDBW4100/4200/4300E(-S/-AS), HDBW4800E, HDBW4120/4224 4220/42 /1320 , HDBW1100/1200/2120/2220/2221E, HDW1200/2120/2220/2221E, HDW2
Матеріал алюміній
Розміри Ф110х34 мм
Кріплення M20 (G1/2")
Завантаження 1 Кг
Вага 190г
Колір білий
Робоча температура -40 ℃ ~ 60 ℃
Вологість 0~90% RH
Кількість у ящику 20 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 150 x 65 x 145 мм
Вага брутто Вага: 0.286 кг
особливості:
- Матеріал: алюміній
- Ступінь захисту: всепогодний
сумісний із серіями камер HDBW1000/1200E(-W), HDBW1120/1220/1320E HDBW4100/4200/4300E(-S/-AS), HDBW4800E, HDBW4120/4224 4220/42 /1320 , HDBW1100/1200/2120/2220/2221E, HDW1200/2120/2220/2221E, HDW2
Матеріал алюміній
Розміри Ф110х34 мм
Кріплення M20 (G1/2")
Завантаження 1 Кг
Вага 190г
Колір білий
Робоча температура -40 ℃ ~ 60 ℃
Вологість 0~90% RH
Кількість у ящику 20 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 150 x 65 x 145 мм
Вага брутто Вага: 0.286 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 85 Вт |
| Выходное напряжение (output) | 18.5 В |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Класс качества | High Copy |
| Назначение | Для ноутбука |
| Сила выходного тока | 4 - 4.9 А |
| Совместимость с брендом | Apple |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | MagSafe |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 0 |
| Глубина | 0 |
| Детский возраст | 3 года |
| Дополнительные характеристики | Размер одного шарика: 70 мм |
| Количество в упаковке, шт | 100 |
| Материалы | Пластик |
| Размер упаковки | 55х30 |
| Тип | Аксессуары |
| Упаковка | Сетка |
| Цвет | Разноцветный |
| Ширина | 0 |
- Цена: 507 ₴