
Блок живлення для ноутбука Sony 19.5v 5.13a 100 W 6.0x4.4 or 6.5x4.0mm (+pin) (Kolega-Power (A)) 12 міс.гар.
- Немає в наявності
- Код: KP-135-20-6044
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
«Kolega-Power» — якісний і надійний блок живлення, що пройшов сертифікацію на території України та відповідає технічному регламенту за електромагнітною сумісністю обладнання. Наші адаптери дадуть змогу Вам забезпечувати необхідною напругою Вашу техніку та бути впевненим у їхній надійності завдяки тривалій гарантії. Для безпечної експлуатації в блоці живлення застосовані сучасні технології та використаний ряд захистів (UVLO, OVP, OTP, OCP, SCP), що забезпечує довговічне використання й надійність. Невелика вага та компактність дасть змогу легко помістити його в сумку.
Цей блок живлення розрахований на максимальну потужністьносіння 135w (Ват), за напруги 19.5-20v (Вольт) і силою струму максимум до 6.15-6.9a (Ампер)
Він підходить так само і для менш потужного обладнання, докладніше читайте в прикріпленій статті "А не згорить у мене...?"
Сьогодні компанія «Kolega-Power» надає широкий асортимент блоків живлення в Україні. І дає своїм клієнтам максимально вигідну та зручну гарантію!
Впевненість у якості та можливість надавати такий великий термін гарантії, була досягнута через ретельне відбирання та тестування кожної партії блоків живлення. Компанія пропонує зарядні пристрої, які неодмінно будуть гідні вашої довіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ампераж | 5.13a |
| Ватів | 100w |
| Вихідний роз'єм | 6.0x4.4 or 6.5x4.0mm (+pin) |
| Вольтаж | 19.5v |
| Вхідна напруга | 100-240v |
| Вхідний роз'єм | ♣ C5/C6 3pin |
| Гарантія | 12 міс.гар. |
| Комплектація | Коробка (гарантійний талон) |
| Розміри | 170x42x66mm |
| Умови експлуатації | від 0°C до +30°C |
| Умови зберігання | від -20°C до +70°C |
- Ціна: 25 ₴


