
Блок живлення для ноутбука Asus 19v 2.1a 40w 4.8x1.7mm (long black) (B class) 1 день гар.
- Немає в наявності
- Код: ОО-10-519
6 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (93) 244-57-87
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дані аукціонні блоки живлення розпродаються без отримання прибутку (за собоювартості), по цьому вони продаються без гарантії. Усі блоки живлення перед відправленням перевіряються на стенді під навантаженням. У Вас так само під час отримання замовлення буде можливість перевірити блок живлення на працездатність.
Цей блок живлення розрахований на максимальну потужністьносіння 40w (Ват), за напруги 19v (Вольт) і силою струму максимум до 2.1a (Ампер)
Він підходить так само і для менш потужного обладнання, докладніше читайте в прикріпленій статті "А не згорить у мене...?"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ампераж | 2.1a |
| Ватів | 40w |
| Вихідний роз'єм | 4.8x1.7mm (long black) |
| Вольтаж | 19v |
| Вхідна напруга | 100-240v |
| Вхідний роз'єм | ∞ C7/C8 2pin |
| Гарантія | 1 день гар. |
| Розміри | 86x35x25mm |
| Умови експлуатації | від 0°C до +30°C |
| Умови зберігання | від -20°C до +70°C |
- Ціна: 6 ₴